WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE LGBT+ DIAMONDS AWARDS

WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE LGBT+ DIAMONDS AWARDS

WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE LGBT+ DIAMONDS AWARDS

Event online już 9 grudnia 2020!

OPIS

IDEA

LGBT+ DIAMONDS AWARDS to nasz sposób, w jaki chcemy podziękować osobom i organizacjom, które dokonują realnych zmian dla pracowników społeczności LGBT+ w Polsce. Najwyższy czas, aby duże firmy dostrzegły swoją rolę we wspieraniu osób LGBT+ w miejscu pracy i poza nim. To nie tylko właściwe, ale także mądre posunięcie. Udowodniono, że różnorodny sposób myślenia poprawia przedsiębiorczość i kreatywność. Integrując pracowników o rożnym pochodzeniu, doświadczeniu i perspektywach pozwala przedsiębiorstwom tworzyć bardziej innowacyjne pomysły i lepsze rozwiązania dla swoich klientów.

Dołącz do 
LGBT+ DIAMONDS AWARDS 2020 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu mającym na celu wspieranie społeczności LGBT+ w Polsce. Chcemy promować wartości takie jak równość i wzajemny szacunek, ważne jest dla nas bezpieczeństwo i wolne od dyskryminacji środowisko pracy.

Najbliższe rozdanie nagród odbędzie się online. Pozwoli nam to dotrzeć do grupy odbiorców większej niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli równość i różnorodność są ważne dla Ciebie i Twojej organizacji, dołącz do naszego wydarzenia 9 grudnia 2020!

PANEL SĘDZIOWSKI 2020

 
GŁÓWNY SPONSOR
PATRONAT/ MATRONAT
PATRONAT / MATRONAT MEDIALNY
wyborcza
REPLIKA
PATRONAT MERYTORYCZNY