WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE LGBT+ DIAMONDS AWARDS

WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE LGBT+ DIAMONDS AWARDS

WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE LGBT+ DIAMONDS AWARDS

SZCZEGÓŁY REJESTRACJI NA WYDARZENIe JUŻ WKRÓTCE!

Event online już 9 grudnia 2020!

OPIS

IDEA

LGBT+ DIAMONDS AWARDS to nasz sposób, w jaki chcemy podziękować osobom i organizacjom, które dokonują realnych zmian dla pracowników społeczności LGBT+ w Polsce. Najwyższy czas, aby duże firmy dostrzegły swoją rolę we wspieraniu osób LGBT+ w miejscu pracy i poza nim. To nie tylko właściwe, ale także mądre posunięcie. Udowodniono, że różnorodny sposób myślenia poprawia przedsiębiorczość i kreatywność. Integrując pracowników o rożnym pochodzeniu, doświadczeniu i perspektywach pozwala przedsiębiorstwom tworzyć bardziej innowacyjne pomysły i lepsze rozwiązania dla swoich klientów.

Dołącz do 
LGBT+ DIAMONDS AWARDS 2020 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu mającym na celu wspieranie społeczności LGBT+ w Polsce. Chcemy promować wartości takie jak równość i wzajemny szacunek, ważne jest dla nas bezpieczeństwo i wolne od dyskryminacji środowisko pracy.

Najbliższe rozdanie nagród odbędzie się online. Pozwoli nam to dotrzeć do grupy odbiorców większej niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli równość i różnorodność są ważne dla Ciebie i Twojej organizacji, dołącz do naszego wydarzenia 9 grudnia 2020!

KATEGORIE

 

Pracodawca roku wspierający osoby LGBT+

Pracodawca roku wspierający osoby LGBT+

pracodawca, który w znaczący sposób przyczynił się do stworzenia miejsca pracy otwartego na różnorodność, szczególnie przyjaznego osobom LGBT+, wprowadzając m.in. politykę równego traktowania, równy dostęp do świadczeń pracowniczych takich jak opieka zdrowotna dla partnerów tej samej płci oraz edukując pracowników.

Inicjatywa roku wspierająca osoby LGBT+

Inicjatywa roku wspierająca osoby LGBT+

akcja, która poprzez szeroki rozgłos społeczny, przyczyniła się do promocji równego traktowania osób LGBT+ oraz do tworzenia miejsc pracy otwartych na różnorodność, w szczególności mając na uwadze osoby LGBT+.

Pracownicza sieć LGBT+ roku

Pracownicza sieć LGBT+ roku

grupa zrzeszająca osoby zatrudnione w danej organizacji, która dzięki swoim działaniom przyczyniła się do zwiększania wśród pracowników świadomości równego traktowania osób LGBT+ w społeczeństwie oraz wspierała tworzenie miejsca pracy otwartego na
różnorodność.

Partnerstwo roku (organizacja pozarządowa)

Partnerstwo roku (organizacja pozarządowa)

organizacja pozarządowa, która wyróżniła się w działaniu na rzecz poprawy sytuacji osób LGBT+ w Polsce oraz wspiera tworzenie środowiska pracy otwartego na różnorodność.

Ambasador/Ambasadorka osób LGBT+

Ambasador/Ambasadorka osób LGBT+

osoba, która przyczyniła się do wymiernych zmian i promowania inkluzywności osób LGBT + w życiu publicznym.

All Colours of Tech 2020

All Colours of Tech 2020

Nagroda specjalna dla osoby/instytucji/inicjatywy działającej w obszarze technologii, innowacji i nauki, za nadzwyczajny wkład w nagłaśnianie spraw osób LGBT, zwiększenie świadomości społecznej na temat wartości różnorodności w rozwoju tych obszarów oraz za wspieranie społeczności LGBT w trudnych czasach. Nagroda zostanie wręczona przez Perspektywy Women in Tech.

MAIN SPONSOR
PATRONAT