Jurorzy
Dyrektorka ds. różnorodności i włączania & produktywności
NatWest Group Poland
Ela ma ponad 20-letnie doświadczenie w globalnych finansach, z czego 17 lat w NatWest, gdzie od 2013 roku zarządza funkcjami wsparcia dla polskiej części firmy, aktywnie angażując się w projekty o zasięgu globalnym. Jest członkinią zarządu NatWest Poland, od 2019 roku pełniąc rolę Liderki Różnorodności i Włączania (DEI) i tworząc przyjazne i innowacyjne środowisko pracy.
Założycielka NatWest Women Network Poland, Ela jest cenioną liderką społecznej odpowiedzialności biznesu i promotorką różnorodności. Jest absolwentką Diversity & Inclusion Management na Uniwersytecie Cornell i programu Leading Sustainable Corporations na Oxford University. W 2021 roku otrzymała nagrody Forum Odpowiedzialnego Rozwoju Ludzie, którzy zmieniają biznes w kategoriach Biznes i Zarządzanie Różnorodnością. Jako ekspertka, power speaker lub panelistka, Ela wystąpiła na licznych konferencjach lokalnych i międzynarodowych.
Prywatnie mama, siostra, mentorka oraz aktywistka na rzecz normalizacji zdrowia psychicznego i współautorka podcastu „Przyjaciółka Depresja”. Jest także współzałożycielką Stowarzyszenia „Bliżej ADHD”.
Starsza Partnerka w Page Executive i współprzewodnicząca Kampanii Przeciw Homofobii
Konsultantka executive search i headhunterka z powołania; w 2014 rozpoczęła w Polsce działalność globalnej firmy Page Executive, części notowanej na giełdzie w Londynie grypy rekrutacyjnej PageGroup. Kadrę menedżerską dobiera od 16 lat: pomogła międzynarodowym oraz polskim firmom w zrekrutowaniu ponad 180 członków zarządu i dyrektorów. Wspiera najlepszych liderów_ki w obejmowaniu stanowisk regionalnych i globalnych.
Jest częścią zespołu zarządzającego Michael Page i Doradczynią Zarządu w Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej. Orędowniczka różnorodności i inkluzji – w społeczeństwie i na wszystkich szczeblach kariery.
W organizacji pozarządowej Kampania Przeciw Homofobii pełni rolę Członkini Zarządu, jest też Członkinią Rady Doradczej Open for Business, Ambasadorką 30% Club Poland i Członkinią LiderShe. Autorka artykułów, która dzieli się wiedzą na konferencjach i w panelach o tematyce biznesowej, DE&I, LGBT+ i ESG.
Jej pasją są podróże – odwiedziła dotychczas 60 krajów.
Radczyni prawna
Od 2007 r. współprowadzi Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego (www.ptpa.org.pl). Certyfikowana trenerka antydyskryminacyjna oraz trenerka Programu Human Rights Education for Legal Professionals Rady Europy.
Współautorka wielu publikacji dot. prawnej ochrony przed dyskryminacją i mobbingiem. Od 2008 r. jako ekspertka doradza biznesowi, urzędom, ngo i uczelniom w zakresie efektywnych form przeciwdziałania dyskryminacji, molestowaniu seksualnemu i mobbingowi, wprowadzania i realizacji polityk DEI, obecnie również odnośnie raportowania ESG (w zakresie S).
W latach 2016 r. – 2020 r. członkini Komisji Prawa Człowieka przy Krajowej Radzie Radców Prawnych. W 2013 r. nominowana do nagrody Profesjonaliści Forbesa. Laureatka nagród – I wyróżnienie w konkursie „Prawnik Pro Bono 2017” organizowanym przez Centrum Pro bono i Tygodnik Rzeczpospolita, oraz „Złotego Paragrafu dla najlepszego Radcy Prawnego 2017” Dziennika Gazeta Prawna.
Liderka Równości woj. mazowieckiego w ramach plebiscytu „16 Liderek Równości 2021” zorganizowanego przez British Embassy Warsaw, Stowarzyszenie Kongres Kobiet i Forbes Women Polska.
Lider
Open for Business
Łukasz kieruje projektem Open For Business w Polsce, koalicji globalnych marek wspierających inkluzywność osób LGBTQ+ w miejscach pracy.
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe jako menadżer public relations.
Pracował także jako dziennikarz w polskich mediach ogólnopolskich, a także doradca liderów politycznych i biznesowych.
Łukasz pracował również dla organizacji pozarządowych.
Obecnie prowadzi też własną agencję public relations i public affairs.
Doradczyni Zarządu
Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Ekspertka DEI, zrównoważonego rozwoju i ESG, przez wiele lat związana z biznesem, a od 2014 roku z FOB, w latach 2022-2023 w zarządzie CSR Europe.
Pomysłodawczyni i inicjatorka badania Diveristy IN Check oraz Diveristy IN Check Creative.
Absolwentka polonistyki UW, studiów podyplomowych dotyczących PR, marketingu i CSR w Polsce i za granicą m.in. na Uniwersytecie w Genewie i na Uniwersytecie w Cambridge, od niedawna dyplomowana nauczycielka języka polskiego jako obcego.
Wykładowca, profesor filozofii i pisarz
Uniwersyt Merito w Warszawie, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Warszawie
Stypendysta m.in. Rządu Francuskiego, Fundacji Schumana, Fundacji Nippon, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miasta Stołecznego Warszawy.
Tłumacz, teoretyk feminizmu, studiów nad męskością oraz gender/queer studies.
Zatrudniony na Uniwersytecie Merito w Warszawie, wykłada także na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Warszawie.
Członek Rady Naukowej Ośrodka Badań Społecznych nad Seksualnością Uniwersytetu Warszawskiego.
Za książkę Foucault w Warszawie otrzymał nominację do nagrody literackiej Nike. Książka została przetłumaczona na języki angielski, francuski i hiszpański. Wydał także książki Dziwniejsza historia i Moje życie jest moje. Opowieści o wolności i pożądaniu. Reportaż Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów przyniósł mu nominację do nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego.
Jest laureatem Natwest LGBT+ Diamonds 2018 w kategorii Ambassador Public Figure of the Year.
Pisarka, publicystka, działaczka społeczna i promotorka literatury
Doktor nauk humanistycznych. Z wykształcenia kulturoznawczyni, absolwentka Gender Studies na UW.
Członkini Stowarzyszenia Unia Literacka. Kuratorka festiwali i inicjatyw literackich (Międzynarodowy Festiwal Literacki Apostrof, Kawiarnia Literacka OFF Festival, dyskusje i spotkania autorskie). Wykładowczyni Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu SWPS oraz w szkole pisania Maszyna do Pisania. Felietonistka ,,Polityki”, „Czasu Literatury” i wielu portali internetowych. Współprowadziła programy literackie „Cappuccino z książką” i „Zapomniani – odzyskani” w TVP Kultura oraz „Barłóg literacki”.
Jej teksty ukazały się w książkach zbiorowych oraz w wielu katalogach do wystaw sztuki współczesnej i programach teatralnych (między innymi Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, Galeria Bunkier Sztuki, Muzeum Nobla w Sztokholmie). Publikuje gościnnie na łamach prasy polskiej i zagranicznej. Jej teksty naukowe znalazły się w ponad 25 opracowaniach i książkach zbiorowych. Stypendystka Homines Urbani 2008, Instytutu Books from Lithuania 2009, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2010, Miasta Stołecznego Warszawy 2010, Instytutu Goethego 2010.
Laureatka nagród literackich i społecznych.
Zasiada między innymi w Kapitule Nagrody im. Olgi Rok, Kapitule Obywatelskiej Naukowych Nagród „Polityki” oraz w Radzie Fundacji Feminoteka.
Była wokalistką punkowego zespołu Zimny Maj. Prowadzi podcast Radio Sylwia i Elgiebete TV.
Prelegenci
Prezeska, liderka ds. Inkluzji i Różnorodności
Fundacja PwC, PwC Polska
Agata Oktawiec jest liderką ds. Inkluzji i Różnorodności w PwC Polska oraz aktywną członkinią społeczności PwC Shine, która wspiera osoby LGBT+ oraz ich sojuszników. Jest również Prezesem Fundacji PwC, fundacji pracowniczej stworzonej w celu wspierania pracowników PwC oraz ich bliskich w nagłych, trudnych sytuacjach zdrowotnych i życiowych, a także w zakresie kwestii społecznych bliskich ich sercom.
Agata jest Partnerką w Dziale Podatkowym i Prawnym oraz Liderką ITS w regionie CEE w PwC. Brała udział w licznych projektach podatkowych obejmujących transakcje M&A, restrukturyzacje podatkowe w grupach kapitałowych, reorganizacje podatkowe, zagadnienia związane z zakładami stałymi oraz inne aspekty podatkowe dotyczące transakcji międzynarodowych, w tym dotyczące podatku u źródła, DAC6 i GAAR. Agata realizowała liczne projekty związane z tworzeniem struktur holdingowych w różnych jurysdykcjach, zarówno w Unii Europejskiej, jak i poza nią.
Agata otrzymała wyróżnienie w Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Gazety Prawnej w 2020 roku w kategorii Prawo Finansowe Międzynarodowe. W 2021 roku zdobyła nagrodę w tej samej gazecie w kategorii „Prawo Podatkowe Międzynarodowe”. Agata jest również członkinią sieci EUDTG, paneuropejskiej sieci ekspertów prawa podatkowego UE, którzy udzielają pomocy organizacjom, firmom i osobom prywatnym, aby pomóc im w pełni korzystać ze swoich praw wynikających z prawa UE.
Członkini zarządu
Fundusz dla Odmiany
Fundatorka i członkini zarządu Funduszu dla Odmiany, aktywistka LGBT+.
Jej pasją są narracje i strategie dla budowania akceptacji i praw osób LGBT+ w Polsce. Zajmuje się również budowaniem społeczności i mobilizowaniem większości do wspierania swoich mniejszości.
Trenerka, prowadzi szkolenia dot. sytuacji osób LGBT+ i dobrego sojusznictwa w miejscu pracy dla wielu firm w Polsce.
Członkini Komitetu Inwestycyjnego NESsT Violet Fund, pierwszego funduszu dla małych i średnich przedsiębiorstw tworzących przyjazne miejsca pracy dla osób LGBTQIA+ w Europie Środkowo-Wschodniej.
Edukatorka, polonistka, redaktorka, oligofrenopedagożka, podcasterka
Zwyciężyła w konkursie VIVELO Top Creators 2024 w kategorii Education.
Autorka książki „Radio w mojej głowie. Opowieści o ADHD” wydanej przez Prószyński i S-Ka.
Organizatorka Romantykonu – konwentu miłośników romantyzmu.
Prowadzi profile w mediach społecznościowych. Jako Baba od polskiego udziela korepetycji, przygotowuje do egzaminów, prowadzi warsztaty pisarskie, wspomaga proces uczenia się uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i w spektrum autyzmu.
Pełnomocniczka ds. Miasta Praw Człowieka
Urząd Miasta Sopotu
Koordynatorka Zespołu Sopot Miasto Praw Człowieka.
Zaangażowana w podejmowanie działań na rzecz promowania równości, równouprawnienia, sprawiedliwości społecznej, równości szans i powszechnego uczestnictwa w życiu publicznym, kulturalnym, społecznym i gospodarczym, zwłaszcza w takich dziedzinach tj. religia, światopogląd, narodowość, płeć, wiek czy orientacja seksualna.
Doświadczona menagerka zespołu, z historią pracy bezpośrednio związanej z zarządzaniem projektami. Zaangażowana w realizację projektów o charakterze społecznym od 2006 r., w tym innowacyjnych, skupiających się na wypracowywaniu i adaptacji nowych rozwiązań w obszarze społecznym.
Prezes zarządu i współwłaściciel marki 4Szpaki
Grzegorz ma ponad 19 lat doświadczenia w zarządzaniu firmami oraz doradztwie w handlu i marketingu.
Pod jego przewodnictwem zespół 4Szpaków zrealizował liczne projekty, optymalizując procesy produkcyjne i organizacyjne oraz wprowadzając innowacyjne produkty na rynek.
Dzięki współpracy i zaangażowaniu całego zespołu, firma przekształciła się z lokalnej marki w międzynarodowe przedsiębiorstwo, zdobywając uznanie na rynkach Europy i Azji Wschodniej, w tym w Japonii i Korei Południowej. Wizja i wspólne działania zespołu pozwoliły na skuteczną ekspansję oraz wdrożenie wysokich standardów jakości, umacniając pozycję marki w branży kosmetyków naturalnych.
Ministra do spraw Równości
Nauczycielka języka angielskiego, działaczka społeczna i polityczna, uczestniczka Kongresów Kobiet, aktywistka i jedna z liderek Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, brała udział w założeniu społecznego komitetu „Jesteśmy”, zrzeszającego opiekunów osób z niepełnosprawnościami.
Od 2019 r. posłanka na Sejm RP, w IX kadencji członkini Komisji Polityki Społecznej oraz członkini Podkomisji Stałej ds. Rodziny i Podkomisji Stałej ds. Osób Niepełnosprawnościami, w Sejmie X kadencji Przewodnicząca Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.
Od 13 grudnia 2023 r. pełni urząd Ministry do spraw Równości.
Członkini zarządu Fundacji Równość.org.pl
Absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim, przez dziesięć lat redaktorka największego i najstarszego medium LGBTQIA w Polsce.
Od 2012 roku współorganizatorka Festiwalu Queerowy Maj i Marszu Równości w Krakowie.
Członkini zarządu Fundacji Równość.org.pl od 2013 roku.
W ostatnich latach wspiera społeczności osób LGBTQIA lokalnie, działając też rzeczniczo w Krakowie na rzecz równości i różnorodności. Współorganizatorka wielu demonstracji, badań sytuacji społeczności LGBTQIA na południu Polski, realizowała projekty dot. m.in. monitoringu wolności zgromadzeń i rzecznictwa na poziomie lokalnym.
W latach 2020-2023 współpracowała z posłem na Sejm, Maciejem Gdulą, od lutego 2024 roku współpracuje z Ministrą ds. Równości, Katarzyną Kotulą.
Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Lambda Warszawa
Ze stowarzyszeniem Lambda Warszawa związany od 2018 roku.
Współtwórca Centrum Pomocy dla uchodźców i uchodźczyń LGBTQIAP, aktywista na rzecz osób spod parasola Bi+. Współautor „Kropki nad Bi”, pierwszej książki w regionie Europy środkowo-wschodniej w pełni poświęconej społeczności Bi+.
Absolwent programu Biura Kongresu USA „Open World”, mentor wyznaczony przez Ambasadę USA w Warszawie.
W Lambdzie Warszawa odpowiedzialny za międzynarodowe projekty, fundraising i działania PR.
Współtwórca Warsaw QueerWeek, największego festiwalu na rzecz społeczności LGBTQIAP w Polsce.
W 2024 dwukrotnie nominowany do nagrody LGBT+ Diamonds Awards w kategorii “Inicjatywa roku wspierająca osoby LGBT+”, za współtworzenie Centrum Integracyjnego dla Osób Uchodźczych LGBTQIAP oraz za Warsaw QueerWeek.
Dziennikarz LGBTQIA+ i Dyrektor Operacyjny Fundacji Replika
Dziennikarz LGBTQIA+ i Dyrektor Operacyjny Fundacji Replika, która od prawie 20 lat wydaje jedyny w Polsce drukowany magazyn LGBTQIA+ „Replika”.
W swojej pracy dziennikarskiej podejmuje tematy związane z wykluczaniem ze względu na tożsamość płciową, czy orientację seksualną, a także tematy związane z równością płci.
Specjalizuje się w temacie wdrożeń polityk Diveristy&Inclusion w biznesie. Przeprowadził kilkadziesiąt wywiadów z osobami LGBTQIA+ i osobami sojuszniczymi.
Dyrektorka ds. różnorodności i włączania & produktywności
NatWest Group Poland
Ela ma ponad 20-letnie doświadczenie w globalnych finansach, z czego 17 lat w NatWest, gdzie od 2013 roku zarządza funkcjami wsparcia dla polskiej części firmy, aktywnie angażując się w projekty o zasięgu globalnym. Jest członkinią zarządu NatWest Poland, od 2019 roku pełniąc rolę Liderki Różnorodności i Włączania (DEI) i tworząc przyjazne i innowacyjne środowisko pracy.
Założycielka NatWest Women Network Poland, Ela jest cenioną liderką społecznej odpowiedzialności biznesu i promotorką różnorodności. Jest absolwentką Diversity & Inclusion Management na Uniwersytecie Cornell i programu Leading Sustainable Corporations na Oxford University. W 2021 roku otrzymała nagrody Forum Odpowiedzialnego Rozwoju Ludzie, którzy zmieniają biznes w kategoriach Biznes i Zarządzanie Różnorodnością. Jako ekspertka, power speaker lub panelistka, Ela wystąpiła na licznych konferencjach lokalnych i międzynarodowych.
Prywatnie mama, siostra, mentorka oraz aktywistka na rzecz normalizacji zdrowia psychicznego i współautorka podcastu „Przyjaciółka Depresja”. Jest także współzałożycielką Stowarzyszenia „Bliżej ADHD”.
Radczyni prawna
Od 2007 r. współprowadzi Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego (www.ptpa.org.pl). Certyfikowana trenerka antydyskryminacyjna oraz trenerka Programu Human Rights Education for Legal Professionals Rady Europy.
Współautorka wielu publikacji dot. prawnej ochrony przed dyskryminacją i mobbingiem. Od 2008 r. jako ekspertka doradza biznesowi, urzędom, ngo i uczelniom w zakresie efektywnych form przeciwdziałania dyskryminacji, molestowaniu seksualnemu i mobbingowi, wprowadzania i realizacji polityk DEI, obecnie również odnośnie raportowania ESG (w zakresie S).
W latach 2016 r. – 2020 r. członkini Komisji Prawa Człowieka przy Krajowej Radzie Radców Prawnych. W 2013 r. nominowana do nagrody Profesjonaliści Forbesa. Laureatka nagród – I wyróżnienie w konkursie „Prawnik Pro Bono 2017” organizowanym przez Centrum Pro bono i Tygodnik Rzeczpospolita, oraz „Złotego Paragrafu dla najlepszego Radcy Prawnego 2017” Dziennika Gazeta Prawna.
Liderka Równości woj. mazowieckiego w ramach plebiscytu „16 Liderek Równości 2021” zorganizowanego przez British Embassy Warsaw, Stowarzyszenie Kongres Kobiet i Forbes Women Polska.
Lider
Open for Business
Łukasz kieruje projektem Open For Business w Polsce, koalicji globalnych marek wspierających inkluzywność osób LGBTQ+ w miejscach pracy.
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe jako menadżer public relations.
Pracował także jako dziennikarz w polskich mediach ogólnopolskich, a także doradca liderów politycznych i biznesowych.
Łukasz pracował również dla organizacji pozarządowych.
Obecnie prowadzi też własną agencję public relations i public affairs.
Osoba prezesująca Zarządu Fundacji Trans-Fuzja.
Administrator największej Grupy Wsparcia dla osób Transpłciowych na Facebooku, autor FanPage Angry Trans gdzie edukował o kwestiach transpłciowych i opisywał swoją drogę tranzycji, dawniej współtwórca filmików na kanale YouTube o transpłciowości.
Prowadzi krakowskie i tarnowskie grupy wsparcia dla osób transpłciowych, niebinarnych i różnorodnych płciowo.
Dawny członek zarządu, aktualnie członek honorowy, Federacji Znaki Równości.
W tworzeniu Krakowskiego Centrum Równości DOMEQ jego głównym celem było zadbanie o to by osoby transpłciowe czuły się bezpiecznie i były włączane w życie społeczności.
Prowadzi konsultacje i szkolenia odnośnie transpłciowości, niebinarności, procesie tranzycji i inkluzywności.
Jako że nie samą transpłciowością człowiek żyje, w wolnym czasie jest cosplayerem, artystą i graczem.
Szefowa Hubu - Global IT, Digitalisation & Services
Posiada Ponad 20 lat doświadczenia na różnych stanowiskach kierowniczych, w tym w zarządzaniu zespołami lokalnymi i międzynarodowymi.
Obecnie odpowiedzialna za HUB ISS w Warszawie, który jest częścią ISS Global Headquarters, oraz centrum technologiczne w Porto w Portugalii.
Obywatelka Słowacji, od 3,5 roku mieszka w Warszawie z rodziną.
Krajowa Liderka ds. Różnorodności, Równego Traktowania i Kultury Przynależności
IKEA Retail Polska
Odpowiedzialna za realizowanie strategii ED&I w IKEA Retail Polska.
Od 7 lat w Ingka Group, wcześniej jako Customer Experience Leader/Kierowniczka ds. Kreowania Doświadczeń Klientów w Ingka Centres Polska.
Z wykształcenia pedagożka oraz absolwentka studiów podyplomowych z zakresu reklamy i marketingu medialnego. Przez ponad 10 lat związana z marketingiem, wcześniej zaangażowana w pracę w instytucjach penitencjarnych i pomocowych.
Współautorka programów wyrównujących szanse młodzieży i dorosłych zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Prywatnie miłośniczka zwierząt i entuzjastka sportu. Zakochana w Gdańsku, w którym ma przyjemność mieszkać.
Dziennikarz radiowo-telewizyjny, nauczyciel dziennikarstwa w LXXV Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w Warszawie.
Od 10 lat związany z Radiem ZET, gdzie jest Wydawcą porannych Wiadomości Radia ZET i Redaktorem Wydania. Zarządza też logistyką reporterską.
Od stycznia prowadzi wywiady w programie „Zawsze na temat” w TVP3 Warszawa. W telewizji pełni też rolę wydawcy programów informacyjnych.
Od 2016 roku prowadzi zajęcia z dziennikarska i realizacji studyjnej w Liceum im. Jana III Sobieskiego w Warszawie.
Specjalista w zakresie relacji publicznych.
Od 2022 r. współtworzy lokalny program Open For Business w Polsce, współpracując z sektorem prywatnym i organizacjami pozarządowymi na rzecz poprawy sytuacji osób LGBTQ+ i zwiększając świadomość na temat gospodarczych kosztów dyskryminacji.
W pracy wspiera zrzeszenia branżowe, przedsiębiorstwa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej oraz międzynarodowe organizacje pozarządowe w odpowiedzialnej budowie wizerunku i relacji publicznych.
W wolnym czasie trenuje agility ze swoimi psami.
Partnerka w Deloitte Tax & Legal
Maja jest doradczynią podatkową z ponad 20-letnim stażem oraz liderką obszaru różnorodności i włączania dla Deloitte Polska. Doświadczenie zdobywała m.in. pracując dla Deloitte w Wielkiej Brytanii.
Jest inicjatorką i współzałożycielką polskiej Sieci Pracowników LGBT+ oraz Osób Sojuszniczych w Deloitte w Polsce, a w swojej roli obejmującej Diversity Equity & Inclusion m.in. wspiera oddolne inicjatywy pracownicze dotyczące tworzenia różnorodnego i otwartego środowiska pracy.
Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także podyplomowo Gender Studies i Szkołę Gender Mainstreaming na Polskiej Akademii Nauk.
CRIU PSS Change Manager
Małgorzata to doświadczony analityk z dużym doświadczeniem w zakresie compliance, wykrywania oszustw i AML.
Jako CRIU PSS Change Manager w Citibank Europe PLC, wnosi bogate doświadczenie i pasję do wprowadzania znaczących zmian w kulturze organizacyjnej.
Jako oddana orędowniczka integracji LGBTQ+, Małgorzata pełni funkcję osoby współprzewodniczącej Pride Network w Citi Poland przez ostatnie cztery lata, gdzie kieruje inicjatywami – takimi jak wydarzenia edukacyjne, szkolenia z zakresu inkluzywnosci i reformy polityki. Wysiłki sieci pracowniczej znacznie poprawiły praktyki dotyczące różnorodności, stworzyły bezpieczne przestrzenie do otwartego dialogu i wzmocniły sojusznictwo w całej organizacji.
Doceniona za swój wpływ, Małgorzata została wymieniona jako jeden ze 100 wzorców do naśladowania LGBTQ+ Future Leaders według INvolve zarówno w 2023, jak i 2024 roku. Jako osoba niebinarna rozumie znaczenie tworzenia środowisk, w których każdy może wnieść do pracy swoje autentyczne „ja”. Jej praca nie tylko wpłynęła na wewnętrzne polityki, ale także wzmocniła widoczność i reprezentację liderów LGBTQ+ w całym korporacyjnym krajobrazie.
VP, E-Commerce Head w Citi Handlowy
Od 14 lat związany z Citi Handlowy.
Absolwent Ekonomii na UW i Zarządzania Projektami na SGH.
Od 6 lat członek sieci pracowniczej Citi Pride Network, w której od 4 lat ma przyjemność działać jako Co-Chair.
Prywatnie miłośnik podróży, rowerów, gór i gotowania. Wierzy, że każdy może być kim chce, kochać kogo chce i robić, co tylko chce – jeśli nie robi innym krzywdy.
Aktywista korporacyjny, który chce budować lepsze miejsca pracy dla młodszych pokoleń.